Přihlášení

Pochody na výběr

Czech Afrikaans Albanian Arabic Armenian Azerbaijani Basque Belarusian Bulgarian Catalan Chinese (Simplified) Chinese (Traditional) Croatian Danish Dutch English Estonian Filipino Finnish French Galician Georgian German Greek Haitian Creole Hebrew Hindi Hungarian Icelandic Indonesian Irish Italian Japanese Korean Latvian Lithuanian Macedonian Malay Maltese Norwegian Persian Polish Portuguese Romanian Russian Serbian Slovak Slovenian Spanish Swahili Swedish Thai Turkish Ukrainian Urdu Vietnamese Welsh Yiddish

Proč spolupracovat s IPA ? ( International Police Association )

IPA je největší mezinárodní sdružení policejních úředníků s počtem přes 400 000 členů v národních sekcích 63 zemí světa. Celkový počet územních skupin IPA v České republice je 46, naše územní skupina čítá 64 členů a neustále se rozrůstá. Česká sekce vznikla na ustavujícím kongresu v Kozí dne 21.3.1992 a je registrována u MV ČR pod IČO: 18235395.

IPA každoročně organizuje mnoho mezinárodních akcí nejen pro své členy. Jsou to aktivity jak z oblasti sportu, kultury ale i naučné. Pro ilustraci: V srpnu 2011 pořádala IPA Německo 12-té mezinárodní setkání motorkářů IPA, v září 2011 v Rumunsku proběhl Týden přátelství. Každoročně v září Chorvaté připravují mezinárodní fotbalový turnaj, kterého se zúčastní i členové naší základny. Naši členové budou reprezentovat naše barvy i v Maďarsku, kde se bude konat taktéž mezinárodní střelecká soutěž. A na závěr událost pro naši českou sekci nejvýznamnější. Česká republika byla loni místem konání VII. Mezinárodního kongresu IPA, který proběhl tentokrát v Ostravě.

Nejen samotný počet českých skupin, ale i zúčastněných zemí při našich akcích naznačuje široké možnosti prezentace Vaší firmy v mnoha českých městech nebo dokonce i v různých zemích. Tato prezentace může být realizována reklamními texty, rozdáváním letáků nebo reklamních předmětů. Naši účastníci mohou vystupovat i v dresech s logem nebo reklamním textem Vaší firmy.

Věříme, že tato naše nabídka Vás zaujme a bude prospěšná pro obě zúčastněné strany.